Apartments for saleHouses for saleLands for saleCommercial facilities for sale
Apartments for rentHouses for rentLands for rentCommercial facilities for rent
Submit your property offer
We can purchase a property for you

Sales

Horyniec-Zdrój
Land for sale with the area of 3400 m2

Price 120 000 PLN (35,00 PLN / m2)
Offer no. 1181/2609/OGS
Total area 3400 m2

Piękna działka na roztoczu

Do sprzedaży piękna działka znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji na roztoczu w Horyńcu Zdroju.
Powierzchnia działki to 34a, która ma szerokość ok 168mx20m.
Kupno tej nieruchomości to bardzo dobra inwestycja o możliwej stopie zwrotu kapitału ze względu możliwość wybudowania domu pod wynajem dla przyjeżdżających tutaj turystów, którzy spędzają wolne chwilę na pięknym roztoczu. Piękna działka o prostokątnym kształcie umożliwia budowę domu z ładnym ogrodem, znajduję się bezpośrednio przy jednym z sanatorium.
Horyniec Zdrój który jest miejscowością uzdrowiskową, administracyjnie wchodzącą w skład powiatu lubaczowskiego województwa podkarpackiego, opierającą się o zalesione i malownicze wzniesienia Roztocza Południowego. W bliskim sąsiedztwie znajduję się trzy sanatoria gdzie można korzystać z zabiegów leczniczych.
W odległości 200m znajduję się również basen, w pobliżu drugiego sanatorium zalew. W Horyńcu Zdroju można odpoczywać przy połowie ryb. W miejscowości Horyniec możemy zaś potańczyć przy pięknej dancingowej muzyce. Ścieżki dydaktyczno - przyrodnicze sprawiają iż okolica jest wymarzonym miejscem dla pieszych wędrówek i tras rowerowych.
Działka w miejscowości Horyniec Zdrój to doskonałe miejsce dla osób którzy poszukują możliwości wypoczynku w kontakcie z przyrodą.
Okoliczne trasy spacerowo - turystyczne pozwolą poznać kameralne zabytki, dostarczą krystalicznego powietrza i uspokoją nadwyrężony system nerwowy.
Ze względu na otaczające lasy jest to idealne miejsce dla myśliwych. W przypadku zdecydowanego klienta istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zapraszam do u

Price for the property-120 000 PLN
Price for 1m2-35,00 PLN
Offer no.-1181/2609/OGS
Total area-3400 m2
Land area-3400 m2
  1. PLN
  2. %
  3. %
  4. %
  5. lat

Arrange a viewing of a property

* - required fields

Agent in charge

Tomasz Misztal
Licence number: 20102

  • tel. +48 504 020 272
  • e-mail

Apply for newsletter

[en] Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[en] X Zamknij

Stat4u